Injuraturi
Singurul loc necenzurat de pe Internet!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Injuraturi | Inregistrare | Login

POZE INJURATURI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Dulci-k
Femeie
23 ani
Giurgiu
cauta Barbat
22 - 45 ani
Injuraturi / Battle / de mama  
Autor
Mesaj Pagini: 1
tiyti2000
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
Ma-ta e o curva proasta care in fiecare noapte fara luna si-o trage pina-n oase!




Vedea-o-as pe ma-ta chinuita în paturi de hotel!


pus acum 18 ani
   
Luciffer
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
Zi lu mata sa nu se mai rujeze ca imi face pula curcubeu, vampa draq. Sa ii fut tot neamu ei cel viu si adormit, ca a basit o sparcaiala de celule pentru care sa suga pula la tot cartieru ca sa te hraneasca ba oligofrenu pulii matii

_______________________________________
sa va iau neamu la pula poate reusesc sa va fac o ruda apta de procreere

pus acum 18 ani
   
luavasmortiiinpula
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
pisavas copii-n cur,sa-mag cacatii-n mancarealu mata si-n gura pizdii neamului mortilor matii-n gura sa-i slobozesc cu cacat stricat domnilor.

pus acum 18 ani
   
luavasmortiiinpula
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
pisavas copii-n cur,sa-mag cacatii-n mancarealu mata si-n gura pizdii neamului mortilor matii-n gura sa-i slobozesc cu cacat stricat domnilor.

pus acum 18 ani
   
billydinbillysimandy
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
Eheee fute-m-as pe menstruatia vagino-rectala cu sparcaici de pe cracu femuro-coxal din cacau diaerisi cu mucus de la obstructia nazala a lu mata' dupa ce te-a fatat prin sfarcul pulii lu' epidimu lu tactau'

pus acum 18 ani
   
billydinbillysimandy
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
Sa dea Dumnezeu sa-ti vezi cum ti se usuca pula sub copita calului si sub privirile lui Moise!!!!!!! asa sa stii rciocat jegos in MORTII DUMNEZEULUI MATII SI BISERICA MORTILOR DUMNEZEILOR SOARELUI sa ne incalzeasca......

pus acum 18 ani
   
negri
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
ce mortii matii injuri bagamias pula in toata mata shi sa imi trag pula pe plamanii tai shi al lu tactu de ratat
te bagi shi u aiaurea in seama bagamias pula in mata shi slobozimas pe gura ei de tarfa shi fisu un triplu retard luavas in pula ... futute in gura de sclav care se duce tactu la pesciut de guvizi sa mancati shi tu care te duci sa sugi pula la far acolo la traseisti mancameai pula de travestitu pizdii ca dak te prind te fut in cur P.s sa imi sugi pula futzuti mortzii mati shi u shi mata shi sa nu ma mai injuri ca pun mana pe tine shi in lacu tabacariei te inec fac p draq in patru shi te omor futu-ti pe mata de sluga
mai dati-va in sloboz de agarici pizdii veniti voi cunoscatorii pizdii pisea-ar cainii pei voi si mancamia-ti poola de paduchiosi nespalati

PS
imi bag pula in totzi mortii mati ai tai shi in mortii la toata familia ta futu-ti mortii in gura shi bagami-as pula in mata de labagiu basit cacanar


pus acum 18 ani
   
billydinbillysimandy
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
ba apropo cand te prind te tai=D  aaa era sa uit... mortii  DUMNEZEULUI MATII DE NESPALAT JEGOS CU LATE CA O CAPRA NEFUTUTA, SA DEA BUNUL DUMNEZEU SA ITI BAGI FURCA AIA DE LA BICICLETA PE CARE PRESUPUN CA O AI IN COAIELE ALEA JEGOASE CU CARLIONTI ATUNCI CAND MATA INTRA CU DACIA IN CURTE
ps
PIZDA MATII DE FRUMOS SI FUTE-TI-AS BARBA AIA CARE-TI TINE DE CALD BAGAND-O PA MATA IN SEAMA CU O FELATIE ... apropo stii ca ma operez?


pus acum 18 ani
   
billydinbillysimandy
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
ia pula baaa ca nici nu stii sa scrii

pus acum 18 ani
   
tzap_69
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
tarami-as pula prin inima matii pana lasa dara ca melcu

pus acum 18 ani
   
Bula
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
Damash cu sicriu lu mata pe derdelush si vedeatash in costum de ginere cu vata in nas

pus acum 18 ani
   
vandame
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
futuvas mamele in gura cu punga ingaurita pe cap...ca nu mas risca sa o fut in pizda dupa ce lea futut toata tzara...nici pula nu mi se scoala cind se uita mata la mine...sami sugeti slobozu din pula cind iese ca doar mata nu ma excitat mai degraba soruta...

pus acum 18 ani
   
tatar'kid
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
bah in poola mea de  fraieri ce glume avetzi in voi ma jur  numai "zi la mata  saisi schimbe ruju ca imi face curcubeu pe pula"--besitzi draq alte  dume nu avetzi in voi mai ??  plm si  "fututzi mortzi mati,,, fututzi mortzi mati "  astea  is mai dese  dakat    piulele care le avetzi in cur

pus acum 18 ani
   
agness
Basinos

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
sa faca mortii posta din mata in cimityr

pus acum 18 ani
   
IuTzU
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
Sa va dau la muie k toti sunteti ramoliti,o sa va i-au la toti mamele si o sa le fut k sa aveti si voi cate un fratior sau o surioara,si am sa va i-au tatii si am sa-i trimit la cules d capsuni in Spania

pus acum 17 ani
   
IuTzU
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
negri it fut mortii mati

pus acum 17 ani
   
IuTzU
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
c==3 in mata pt negri

pus acum 17 ani
   
IuTzU
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
bagav-as pula-n cur

pus acum 17 ani
   
c_fdd
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1
bagneam pula in mortii matii si in tactu ala labar...mancamiai pula de muist...lasa-ma-n pula goala..IAO LA MUIE IAO LA MUIE...traiesti in concubinaj cu mata...imi bag pula in mata si in neamu matii....bagamiash pula in mata moarta..care traiesti in concubinaj cu mata...te futi cu mata..in pula mea..o fut pe mata moarta....

mama bagneam pula mortii matii tactu ala pula pula goala..iao muie iao concubinaj mata...imi bag

14.7KB


pus acum 17 ani
   
sonny_sata
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
MUIEEEEEEEE IN GAT

pus acum 17 ani
   
sonny_sata
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
SI SA VA FUT IN GURA PE VOI SI PE MAMELE VOASTRE CU URECHILE ALEA LUNGI CA PULA

pus acum 17 ani
   
BaiatBUN
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
Ma-ta e asa grasa incat cei d la NASA au trimis un satelit in jurul ei

pus acum 17 ani
   
injuratura_extrema
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5
ma-ta e asa de slaba incat poza ei incape pe varful pulii

pus acum 17 ani
   
bobo
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
bah ce mama proaste avetzi:|:|:|...dak mamele voastre is asha imi dau seama cum sunteti voi de LIBIDINOSI ifectiX(X(X(                      

mama bah mama proaste mamele voastre asha imi dau seama cum sunteti voi libidinosi    

16.2KB


pus acum 17 ani
   
KLESCK
Basinos

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 5
ASEARA AM FACUT UN SANDWICH CU MATA SHI KU SOURTA!

pus acum 16 ani
   
concience
Master

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
Mamele voastre v'au facut pentru alocatzie bah tembelilor...copii creveti...vedeti ca mamele voastre se caca cu bucati de pula,nu stiu daca ati observati de ce,dar va dau un indiciu...NU MAI AVETI PULI CACATZILOR      MORTZII MAMELOR VOASTRE MOARTE...Saracele...le'am privit cum mor innecate cu sloboz     

mama mamele voastre v'au facut pentru alocatzie bah mamele voastre caca bucati pula,nu stiu daca ati

53.6KB


pus acum 15 ani
   
coilung
Basinos

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 3
taraimias coaiele din bomboana in bomboana pe coliva matii

pus acum 14 ani
   
TehCezar
Master

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 52


pus acum 14 ani
   
relyix44
Basinos

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 4
bagamias pl in tot saitul asta cine plm va credeti?va credeti luptatori pe plm?faceti mai bine bataie pe plm=]]

pus acum 14 ani
   
relyix44
Basinos

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 4
ba bagamias pl in voi faceti poezi cu plm?filozofilor nu vedeti ca nare nicio logica ce injurati acolo?ca sa sugeti bine tre sa injurati mai logic bagamias pl in creierele voastre sa priceapa adica sa faceti teoreme cu plm=]]

pus acum 14 ani
   
relyix44
Basinos

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 4
si care e treaba cu "mamele voastre"?iar vau rapit mamele extraterestrii?vad ca plm are concurenta bagamias pl in invziile voastre, la cat de limbrici sunteti va dati seama ca apelati la mamicile vaostre sa imi sugeti pl=]]

pus acum 14 ani
   
relyix44
Basinos

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 4
sugeti pl ca sugeti bine=]]

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  
Arad Singles
Intra sa vezi poze si profile arad singles de pe Apetisant.ro! Inregistreaza-te chiar acum!
Despre Sexul Anal
Persoana penetrata nu va mai simti deloc durerea si discomfortul de la inceput, va simti numai placerea.

Mergi la