Injuraturi
Singurul loc necenzurat de pe Internet!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Injuraturi | Inregistrare | Login

POZE INJURATURI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Bruneta_buna_buna
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
23 - 44 ani
Injuraturi / Diverse / cine are creier sa citeasca asta  
Autor
Mesaj Pagini: 1
MamaLuiMoshu52
Putulica

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 15
firar mata a dreaqu dak nu citeshti
                                    r:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          


pus acum 16 ani
   
I_fuck_your_ass
Basinos

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1
Si-o fut pe mata in cur k te-a facut asa de prost !!!        loooserr!

pus acum 16 ani
   
ciubaca
Basinos

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3
Daca poti citi acest mesaj inseamna ca am futut-o pe mata de i-am rupt pizda   deci invita-ma la inmormantarea ei ca sa-ti fac eu o glazura buna pentru coliva  

cine are creier citeasca asta daca poti citi acest mesaj inseamna futut-o mata i-am rupt pizda

14.5KB


pus acum 16 ani
   
cattany007
Pulalau

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 23
MamaLuiMoshu52,  ciubaca bagameaj p*la direct in esofagul tau d qrva,sati simt limba in kpu pulii,sati fak mata laba la kkt,f*tuten gurad kpra team vazut erai pa maidan stateai in qr j t lingeai in pi*da.sa ma pij p qrva aia d mata k teo faqt in sat q somalezii,sa ma tii d p*la knd o slobozesc p mata in gura.Bsita e mata aia k sa kk pa ea non stop j u o jtergi la qr q limba zii lu mata sa nuji mai sch ruju k mio faqt qrcubeu p p*la j sa mai sch qru k sa faqt poligon d tragere.Mata e k un congelator toata lumea iji pune krnea in ea .

pus acum 16 ani
   
cattany007
Pulalau

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 23

cattany007 a scris:

MamaLuiMoshu52,  ciubaca bagameaj pula direct in esofagul tau d qrva,sati simt limba in kpu pulii,sati fak mata laba la kkt,fututen gurad kpra team vazut erai pa maidan stateai in qr j t lingeai in pizda.sa ma pij p qrva aia d mata k teo faqt in sat q somalezii,sa ma tii d pula knd o slobozesc p mata in gura.Bsita e mata aia k sa kk pa ea non stop j u o jtergi la qr q limba zii lu mata sa nuji mai sch ruju k mio faqt qrcubeu p pula j sa mai sch qru k sa faqt poligon d tragere.Mata e k un congelator toata lumea iji pune krnea in ea .


pus acum 16 ani
   
concience
Master

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
daca cititi asta ma pish pe ranile voastre sa va usture in capu pulii de hapciukliticii dracu...

cine are creier citeasca asta daca cititi asta pish ranile voastre usture capu pulii dracu...

39KB


pus acum 15 ani
   
pulapula
Basinos

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 1
expandaleas pula in gat lu ciubaca si lu concience de beliti puli mele nu puteti sa va cacati de foame aveti numai basin in voi luamiati pula la tranta de mortii pulii mele de ratai idioti musti etc
slobozivar lumea in gura hehehehehehehe


pus acum 15 ani
   
concience
Master

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
bai pulapula vad ca numai la pula te gandesti copil batut de soarta...daca tot iti place asa mult pula ce zici sa mi'o sugi mie ? dar inainte spala'te pe dinti ca imi place sa aud scartaitul dintilor tai pe pula mea...


pus acum 14 ani
   
yostefan36
Basinos

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 3
mancamiati pula de lichele si mosi libidinosi....sugeti pula ...o luati la muie si voi si mamele voastre

pus acum 14 ani
   
TehCezar
Master

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 52


pus acum 14 ani
   
NERRO666
Pansat

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 12
iti dau lapte sbatut de mana pt inmormantare lu mata ca sa inecat cu sperma mea
                                 


pus acum 12 ani
   
NERRO666
Pansat

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 12
A:eu imi bag pula in X
B:insuficient nu se astupa cu un pai
A:tu vrei sa te gadil cu paiu intre amigdale


pus acum 12 ani
   
NERRO666
Pansat

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 12
zii lu mata cami pare rau ca era so inec cu sperma

pus acum 12 ani
   
NERRO666
Pansat

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 12
[/u]te fut in gura porcu pulii mele ca nici macara nu stii sa faci laba daramite de futut

pus acum 12 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la