Injuraturi
Singurul loc necenzurat de pe Internet!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Injuraturi | Inregistrare | Login

POZE INJURATURI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Cezi
Femeie
23 ani
Vaslui
cauta Barbat
27 - 80 ani
Injuraturi / Battle / sloboz tampit ce esti  
Autor
Mesaj Pagini: 1
injuratura_extrema
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5
Bagamias pula in mata pana face scoici la cur, sa imi suga tactu pula pana face ciuperci la gura, sa moara mata sa ii fac respiratie pula-n gura, bagamias pula in mata pana ii fac pizda metrou, cand ma uit la fatza ta ma gandesc la cea mai nespalata pula pe care a supto ma-ta,
se cauta anunturi in ziare : angajam belitori de pule


pus acum 17 ani
   
masterflasters
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
bagami as pula n fatza ta de pula ,si zi in pula mea lu mata sa mai plece in pula mea de la mine ca m a supt de mi a scos sangele din organism pe pula bagami as pula n mortzii ei de muista libidinoasa care suge pula cu curu

pus acum 17 ani
   
masterflasters
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
zi n pula mea lu mata sa si dea cu crema la gura ca mi a facut basici pe pula bagami as pula plina de cacat in inima ei plina de puroi

pus acum 17 ani
   
masterflasters
Basinos

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 3
bai muistilor care sunteti si care sugeti,taiav as pe burta sa ma cac in voi de libidinosi care va spalati la gura cu lichid din pula . sa va fut in ochi pana plangeti sperma si sa va ingrop in pula mea intr o cisterna de cacat plina cu pisat sloboziv ar cainii in gura de putzopalmisti ordinari.ciopliv as crucea de onanistii pulii.mancami ati cacatul din pula bagami as pula n toate gaurile voastre de hermafroditi imputiti.                        ESTE CA AM FOST CAM SUPARAT???    CE ZICETI?

pus acum 17 ani
   
virbliud
Basinos

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1
mai taci ma putin ca iti curge sperma pe gura vad ca esti mai rau ca ciinele meu ce il bat in fiecare zi   pe tine cine te bate

pus acum 16 ani
   
concience
Master

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
Ba ma slobozesc pe ceasurile voastre desteptatoare sa se opreasca sa nu va treziti in timp ce va dau sloboz... ...si nici nu v'ati dat seama ca aveati sloboz in gura de dimineatza...          

sloboz tampit esti slobozesc ceasurile voastre opreasca treziti timp dau sloboz... ...si nici v'ati

53.6KB


pus acum 15 ani
   
sawyer666
Pansat

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 14
pfoa ma-ti unplut de sange!! suflami-asi mucii pe voi!

pus acum 15 ani
   
concience
Master

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
Bagamiash pula in mata de ratat ipocrit...Ce pula mea comentezi atata ca iti dau un jet de sloboz te'nneci...P.S ... INGHITE'O !!!

sloboz tampit esti bagamiash pula mata ratat pula mea comentezi atata iti dau jet sloboz ...

19KB


pus acum 15 ani
   
Borisovache
Basinos

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8
sasuke sugi pula ma mue si tu tom sauier si sami sugeti pula toti tot trec peste toate si muie si gata pa

pus acum 15 ani
   
concience
Master

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
mai bine renunta la parazitzii bai cacalaule ca daca asculta cineva si vede te'ai cacat pe fericire ca rade tot forumu de tine...si vezi ca nickname'ul este concience nu sasuke bashimash in ochii tai de chiomb...

pus acum 15 ani
   
concience
Master

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
mai bine renunta la parazitzii bai cacalaule ca daca asculta cineva si vede te'ai cacat pe fericire ca rade tot forumu de tine...si vezi ca nickname'ul este concience nu sasuke bashimash in ochii tai de chiomb...


sloboz tampit esti mai bine renunta parazitzii bai cacalaule daca asculta cineva vede te'ai cacat

6.8KB


pus acum 15 ani
   
TehCezar
Master

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 52


pus acum 14 ani
   
manelaru
Basinos

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7
Bai tehcexaur, mancam cand am vazut poza ta, bagami=as pula in ea, Ba asculta aici la mine: de fiecare data cand mananci sa simti gustul cacatului meu pe faringe, si cand bei sa imi simti gustul urinei, luati-as familia pe pula, sa ti-o insir pe pula ca margelele pe ata. Sa te sparg in dinti cu pula in mortii tai de rapanos ce esti. Beliti-ai curul in teapa lui Tepes cacatule... Basimi-as matele pe crucea ma-tii ! Taia-mi-as pula si indesa-o-as in gura ma-tii !

pus acum 13 ani
   
TehCezar
Master

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 52


pus acum 13 ani
   
manelaru
Basinos

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 7
Ba deja vomit in mortii ma-tii de ratat. Sa lingi fiecare poza in parte mai ales alea cu cacat si diarie ... Mortii ma-tii de cocalar 

pus acum 13 ani
   
concience
Master

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
TehCezar sa te manance satan de buric plin de scame si puroi...iti doresc sa fii omorat ca omul din 3 guys 1 hammer, sa te omoare ukrainienii sloboz tampit ce esti...

pus acum 13 ani
   
pulaingatumatii
Basinos

Inregistrat: acum 11 ani
Postari: 4
LINGEMI`ATI SLOBOZU SI SA IMI TINETI COAIELE IN GURA PANA SE ZBARCESC

pus acum 11 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la